Pendik Evden Eve Nakliyat ile profesyonel hizmet alırsınız

Pendik Evden Eve Nakliyat sizin sorunsuz bir şekilde taşınmanız için her türlü hizmeti deneyimli ekibiyle birlikte itinayla sunmaktadır. Bu hizmetler arasında evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama yer almaktadır. Listede yer almayan bir profesyonel hizmet almak istiyorsanız tarafımıza başvurmaktan çekinmeyiniz.

Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat konusunda Pendik Evden Eve Nakliyat şirketi eğitimli personeliyle profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Bu konuda yüzlerce müşterinin sorunsuz bir şekilde taşınma işlemini halletmiştir.

Evden eve nakliyat yapılırken en önemli konulardan birisi eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesidir. Pendik Evden Eve Nakliyat personeli her türlü olası soruna karşı eğitimlidir ve bu nedenle herhangi bir zararın oluşmaması konusunda azami dikkati gösterir. Ayrıca müşterilerin içinin rahat olması ve kendilerini güvence altına almaları için sigorta işlemini de yapmaktayız.

Eşyaların kırılması ve çizilmesine karşı özel olarak üretilen ambalaj malzemeleri kullanarak paketleme yapılmaktadır. Farklı eşya tipleri için farklı paketleme usulleri uygulanır ve böylece eşyaların zarar görmeyecek bir şekilde taşınması sağlanır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı üst düzey yetkinlik gerektiren bir iştir. Ofis taşımacılığını yapabilmek için gerekli ekipmanlara her lojistik şirketi sahip değildir. Pendik Evden Eve Nakliyat şirketi modern ambalaj malzemelerinin de dahil olduğu tüm gerekli malzemelere sahip olmanın verdiği güvenle ofis taşımacılığı işlemini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Özellikle firmalardaki bilgi teknolojileri malzemeleri ve çelik kasaların taşınması konusu büyük bir dikkat ile gerçekleştirilir ve herhangi bir sorun yaşanmadan yeni ofise taşınır. Ofis taşımacılığı konusunda eğitimli ve tecrübeli personeli sayesinde ofis taşımacılığı konusunda aranılan bir firma haline gelmiştir.

Eşya Depolama

Pendik Evden Eve Nakliyat şirketi eşyalarınızın güvenli ve özenli bir şekilde depolanması için özel depolarda depolama hizmeti sunmaktadır. Eşyalar özel nakliyat araçları ile alınarak depolara getirilmekte ve buralarda ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır. Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için rutubet içermeyen ve özel havalandırma sisteminin olduğu odalarda depolama sağlanmaktadır. Depolar böcek ve haşerelere karşı düzenli bir şekilde dezenfekte edilmekte ve 7 gün 24 saat özel kameralarla izlenerek güvenlik sağlanmaktadır.